Oto druga część wideo kursu, przygotowanego przez Mirosława Skwarka. Po pokazywanej ostatnio zasadzie wyboru 20% najlepszych klientów, dziś daje nam gotową receptę na szybie zwiększenie sprzedaży, poprzez zmianę czynności, na których się koncentrujemy.

Potwierdzam słowa Mirka. Kiedy tylko skupiam się na kontaktach, rozmowach z klientami, nie muszę długo się zastanawiać co zrobić aby zwiększyć sprzedaż. Klienci sami mi to mówią.

Jeżeli sprzedajesz na Allegro, to naklepiej zautomatyzuj sobie kontakty z klientami za pomocą na przykład narzędzia Allebot. Dzięki temu nie tylko ułatwisz sobie wysyłanie informacji, ankiet, zapytań, ofert itp., ale będziesz to robił całkowicie legalnie, zgodnie z akceptacją Twoich klientów.

dodajdo.com Poleć tę relację innym...

Komentarze (5) do “Skup sie na kontaktach, a szybko zwiększysz sprzedaż”  

 1. 1 Fiance

  UWAGA NA SKUPUJEMY.ALLEGRO.PL

  Firma przysyła kopertę do przesyłki zwykłej (nierejestrowanej).
  W moim wypadku okazało się to zgubne – NOKIA 5230 zaginęła. Poczta nic nie wie (i nic nie może zrobić), skupujemy.allegro.pl też nic nie wie (do nich telefon nie dotarł). Jedyna rada od nich – zgłosić fakt na policję (jakby to coś miało dać).
  WNIOSEK: szkoda czasu i pieniędzy na skupujemy.allegro.pl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. 2 Mirek Szmajda

  http://skupujemy.allegro.pl należy do Grupy Allegro. Zgodnie z regulaminem podanym na stronie https://skupujemy.allegro.pl/regulamin.php faktycznie wysyłają kopertę, którą wystarczy wrzucić do skrzynki. Ale też wyraźnie na stronie https://skupujemy.allegro.pl/faq.php podają „Jeśli chcesz mieć potwierdzenie nadania przesyłki i pewność, że Twój telefon do nas dotrze, możesz udać się na Pocztę i nadać przesyłkę jako poleconą. Robisz to jednak na swój koszt. „. Dlatego najlepiej takie rzeczy robić faktycznie przesyłką rejestrowaną.

  Zgłoszenie na policję chyba już nic nie da, bo wysyłając zwykłą pocztą nie masz żadnego dowodu wysyłki.

OdpowiedzZapisz się,
jeśli chcesz śledzić na bieżąco 
rozwój biznesu opartego na Allegro.
Imię: *
Email: *

W każdej chwili możesz się wypisać!

Pytania i Odpowiedzi

 • Ktoś: Na allegro jestem od kilku lat, w tym roku zaczynam się poważnie przełamywać aby z tym skończyć. Ceny jakie teraz płaci się za sprzedaż to kosmos. Nie to... Czytaj dalej
 • Mirek Szmajda: W zasadzie jeśli sprzedajemy z konta firmowego, to oznacza, że robimy to w ramach działalności gospodarczej. Do wystawiania faktur nie trzeba mieć... Czytaj dalej

Szukaj na Allegro

Co chcesz sprzedać lub kupić?
Ogromny wybór!