Profesjonalna rejestracja domenPo kilkudniowym namyśle i rozmowach zdecydowałem się na ostateczną nazwę mojego przedsięwzięcia na Allegro. Wybór padł na „Taniec Przed Lustrem”.

Wybrałem tę nazwę z uwagi na to, że chcę skoncentrować się na osobach, które będą korzystać z moich produktów w domu, do ćwiczeń przed lustrem. Ta nazwa ma być inspiracją do szukania pomocy właśnie u mnie.

Po wybraniu nazwy sprawdziłem, czy nie jest ona już zajęta. W tym celu otworzyłem stronę z wyszukiwarką Allegro, kliknąłem na zakładkę „Znajdź Użytkownika” i wpisałem moją nazwę bez spacji: „TaniecPrzedLustrem”. Wyświetlił mi się komunikat:

Nie ma takiego użytkownika w Allegro

Teraz postanowiłem zarejestrować domenę „TaniecPrzedLustrem.pl”. Wybrałem do tego serwis domeny.tv. Na filmie zobaczysz w jaki prosty sposób można tam to zrobić.

dodajdo.com Poleć tę relację innym...

1 komentarz do “Wybrałem nazwę i zarejestrowałem domenę”  

 1. 1 Robert

  Witaj Mirku:)
  Dobrze zrobiona robota. Ja co prawda rejestrowałem już kilka domen i nie mam z tym żadnych problemów, ale nie wszyscy są tak zaprawieni w internetowych bojach.
  Z uwagą śledzę Twoje dalsze poczynania.
  Pozdrawiam.
  Robert

OdpowiedzZapisz się,
jeśli chcesz śledzić na bieżąco 
rozwój biznesu opartego na Allegro.
Imię: *
Email: *

W każdej chwili możesz się wypisać!

Pytania i Odpowiedzi

 • Ktoś: Na allegro jestem od kilku lat, w tym roku zaczynam się poważnie przełamywać aby z tym skończyć. Ceny jakie teraz płaci się za sprzedaż to kosmos. Nie to... Czytaj dalej
 • Mirek Szmajda: W zasadzie jeśli sprzedajemy z konta firmowego, to oznacza, że robimy to w ramach działalności gospodarczej. Do wystawiania faktur nie trzeba mieć... Czytaj dalej

Szukaj na Allegro

Co chcesz sprzedać lub kupić?
Ogromny wybór!