Autorzy

Tę akcję współtworzy zespół ludzi, którzy już rozpoczęli sprzedaż na Allegro. Każdy z nich przechodził przez jakieś trudności i zdaje sobie sprawę jak czasem ciężko sobie poradzić z niektórymi zawiłościami prawnymi, technicznymi i marketingowymi związanymi ze sprzedażą na Allegro. Dlatego wszyscy, którzy tu piszą dzielą się swoimi doświadczeniami, abyś Ty nie musiał się zmagać z tym samym.

Biznes to nieustający proces. Proces, który wymaga stałego dostosowywania się do zmieniających się okoliczności. Technologia internetowa stale się doskonali, Allegro co jakiś wprowadza zmiany, społeczeństwo internetowe ulega przemianom i również nasze przedsięwzięcia chcemy aby się  się rozwijały i nadążały za tym wszystkim. Dlatego piszemy tutaj również o naszych bieżących doświadczeniach.

Będziemy między sobą dyskutować. Ciebie również zachęcamy do komentowania. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Napisz w czym chcesz abyśmy Tobie najbardziej pomogli.

A oto zespół allegrowiczów i allegrowiczek, którzy są autorami akcji „Zacznij Od Allegro”:

Marta Chłodnicka –  AllegroSprzedawca.pl

Mirosław Skwarek –  PerswazjaWSprzedazy.pl

Mirosław Szmajda – SprzedawcaInternetowy.pl

Chcesz dołączyć do autorów?
Jeżeli jesteś gotów pisać raz na tydzień, zgłoś swój udział poniżej:


Zapisz się,
jeśli chcesz śledzić na bieżąco 
rozwój biznesu opartego na Allegro.
Imię: *
Email: *

W każdej chwili możesz się wypisać!

Pytania i Odpowiedzi

  • Ktoś: Na allegro jestem od kilku lat, w tym roku zaczynam się poważnie przełamywać aby z tym skończyć. Ceny jakie teraz płaci się za sprzedaż to kosmos. Nie to... Czytaj dalej
  • Mirek Szmajda: W zasadzie jeśli sprzedajemy z konta firmowego, to oznacza, że robimy to w ramach działalności gospodarczej. Do wystawiania faktur nie trzeba mieć... Czytaj dalej

Szukaj na Allegro

Co chcesz sprzedać lub kupić?
Ogromny wybór!