Chcesz wykorzystać Allegro do zarabiania w internecie? Chcesz rozwinąć swoją dotychczasową działalność aukcyjną i chcesz abym Ci w tym osobiście pomógł? Zobacz krótkie intensywne szkolenie „Sekrety Zarabiania Na Allegro”.

Zarejestruj się na SprzedazNaAllegro.pl, a wkrótce otrzymasz nagranie wideo.

A już w sobotę za tydzień poprowadzę warsztat, na którym osobiście pomogę ci tak zorganizować sprzedaż na Allegro, aby przynosiła Ci stałe korzyści i abyś nie musiał się nią więcej frustrować.

Zapisy na warsztat rozpoczną się tuż po wtorkowym szkoleniu i będą trwać oczywiście maksymalnie do piątku. W sobotę 14 maja bowiem mamy już warsztat.

Liczba miejsc będzie jednak ograniczona. Na warsztatach chcę bowiem każdemu osobiście naprawdę pomóc, a nie tylko odpowiadać na pytania. W ten sposób uczestnicy warsztatów odniosą konkretną praktyczną korzyść.

Jeśli interesuje cię nagranie z programu, to również zarejestruj się na SprzedazNaAllegro.pl. Otrzymasz wówczas dostęp do fragmentów ze szkolenia.

dodajdo.com Poleć tę relację innym...

Komentarze (5) do “Sekrety Zarabiania Na Allegro – bezpłatne szkolenie”  

  1. 1 Kamila

    Dziękuję Ci za ten warsztat. Ciągle poszukuję wiedzy, nowych pomysłów i inspiracji na to jak zorganizować sprzedaż na allegro, aby mieć z tego jak najwięcej korzyści. I często jestem zaskoczona tym, że te wszystkie „sekrety” to proste sprawy, banały po prostu. Być może dlatego właśnie wielu z tego nie korzysta, myśląc, że to zbyt proste, by mogło działać.
    Postaram się wdrożyć choć część z tego o czym mówiłeś na szkoleniu. Mam wielką nadzieję, że niedługo da się zauważyć jakieś efekty :)

  2. 2 Ola

    Te szkolenia to super pomysł! Dobrze, że są ludzie chętni do dzielenia się swoją wiedzą z innymi.

OdpowiedzZapisz się,
jeśli chcesz śledzić na bieżąco 
rozwój biznesu opartego na Allegro.
Imię: *
Email: *

W każdej chwili możesz się wypisać!

Pytania i Odpowiedzi

  • Lexus: A ja polecam olx. Możesz tu sprzedawac bez płacenia ani złotówki jakichkolwiek kosztów. Kupujący płaci prowizje razem z przesyłką olx. Wystarczy mieć towary... Czytaj dalej
  • Michał: Hm, mam wrażenie że na Allegro ostatnio najwięcej towarów z Aliiekspres. Nie mam nic przeciwko, ale okropnie trzeba uważać na czas dostawy, bo łatwo... Czytaj dalej

Szukaj na Allegro

Co chcesz sprzedać lub kupić?
Ogromny wybór!