Jak zdobyć komentarze

Mirek Szmajda

System komentarzy na AllegroJednym z najważniejszych elementów systemów aukcyjnych, takich jak Allegro są komentarze. Dzięki nim, każdy klient może skomentować każdy zakup. Ma to ogromny ma wpływ na budowanie wiarogodności sprzedawców Allegro.

Po założeniu nowego konta nie masz jeszcze żadnych komentarzy. Z uwagi na brak pełnej aktywacji konta i oczekiwanie na list od Allegro nie możesz sprzedawać. Ale może już zacząć kupować!


Kupowanie od innych na Allegro jest najlepszym sposobem na to, aby na nowym koncie szybko zebrać pierwsze komentarze. Nie jest to takie ważne, że będą to komentarze od sprzedających. Większość pierwszych klientów nie zwróci na to uwagi. Najważniejsze, że już jakąś wiarygodność zdobędziesz.

Zalogowałem się więc dziś na moje nowe konto na Allegro i dokonałem pierwszych zakupów. Możesz o tym przeczytać lub obejrzeć na filmie w kolejnej relacji.

Kupuj na Allegro, to wszystko, co może Ci się przydać do domu lub do biznesu. Masz teraz okazję aby pochodzić po Allegro i poszukać tego, co właśnie zamierzałeś kupić w zwykłym lub też internetowym sklepie. Jakiś czas temu Allegro pokazało show w jaki sposób można urządzić w miesiąc mieszkanie za pomocą zakupów w ich serwisie aukcyjnym.

Jeżeli masz już inne, prywatne konto na Allegro i dokonujesz na nim regularnie zakupów, to teraz przez jakiś czas kupuj na nowe konto. Rób to do czasu, zanim nie ruszysz ze sprzedażą na tym koncie.

dodajdo.com Poleć tę relację innym...

Komentarze (5) do “Jak zdobyć komentarze”  

  1. 1 darekdymek

    ok, ale jak kto nie chce robić zakupów (nie ma funduszy), tylko chce wystawiac przedmioty na allegro to co ma zrobic? ja mam wlasnie taki problem ze nie mam kasy a chce wystwaic przedmiot na allegro

  2. 2 galadriela WoW

    Zeby wystawic przedmiot nie musisz placic …

OdpowiedzZapisz się,
jeśli chcesz śledzić na bieżąco 
rozwój biznesu opartego na Allegro.
Imię: *
Email: *

W każdej chwili możesz się wypisać!

Pytania i Odpowiedzi

  • Lexus: A ja polecam olx. Możesz tu sprzedawac bez płacenia ani złotówki jakichkolwiek kosztów. Kupujący płaci prowizje razem z przesyłką olx. Wystarczy mieć towary... Czytaj dalej
  • Michał: Hm, mam wrażenie że na Allegro ostatnio najwięcej towarów z Aliiekspres. Nie mam nic przeciwko, ale okropnie trzeba uważać na czas dostawy, bo łatwo... Czytaj dalej

Szukaj na Allegro

Co chcesz sprzedać lub kupić?
Ogromny wybór!