W tym tygodniu w moim klubie tańca organizowane było specjalne szkolenie. Codziennie od poniedziałku do piątku. Każdego dnia ponad 3 godziny zajęć z tańców latynoamerykańskich. Dlatego w tym tygodniu nie było więcej relacji.

Z uwagi na moje zainteresowania i rozwijanie biznesu wokół tego tematu zdecydowałem się wziąć w nim udział. Teraz, kiedy chcę wykorzystać moją wiedzę o tańcu dla biznesu, inaczej trochę patrzę na tego typu okazję.

Nastawiłem się, żeby nie tylko aby samemu czegoś nowego się nauczyć, ale również aby zebrać materiał, który wykorzystam w moich publikacjach. Zamierzam bowiem niedługo stworzyć w Internecie miejsce, którym będę przyciągał moich potencjalnych klientów.

Postanowiłem założyć ekspercki blog. Zamierzam pisać o tym, co przyciąga ludzi do tańca. Najłatwiej będzie mi zacząć dzieląc się tym, czego właśnie się uczę.

Udział w szkoleniu sprawia nie tylko, że będę miał tematy do pisania. Korzyść jest też w drugą stronę. Codziennie zastanawiam się i notuję sobie co było tego dnia na zajęciach. W ten sposób zmuszam się do przemyślenia całego treningu. Lepiej utrwalam sobie to czego się uczę (nawet w tańcu można ćwiczyć mentalnie). Tak więc korzyść jest dla biznesu i dla ciała :)

Jeżeli zamierzasz prowadzić biznes w dziedzinie, z którą już masz do czynienia, to przy każdej okazji zbieraj wszelkie materiały, które mogą zainteresować Twoich przyszłych klientów. Już dziś zacznij gromadzić materiał. Zobaczysz, że bardzo Ci się on później przyda.

dodajdo.com Poleć tę relację innym...

1 komentarz do “Łącz biznes z przyjemnością”  

  1. 1 Ewa

    To idealne rozwiązanie : zarabiać pasją! Nie zawsze się jednak to udaje, dlatego tym bardziej gratuluję!

OdpowiedzZapisz się,
jeśli chcesz śledzić na bieżąco 
rozwój biznesu opartego na Allegro.
Imię: *
Email: *

W każdej chwili możesz się wypisać!

Pytania i Odpowiedzi

  • Lexus: A ja polecam olx. Możesz tu sprzedawac bez płacenia ani złotówki jakichkolwiek kosztów. Kupujący płaci prowizje razem z przesyłką olx. Wystarczy mieć towary... Czytaj dalej
  • Michał: Hm, mam wrażenie że na Allegro ostatnio najwięcej towarów z Aliiekspres. Nie mam nic przeciwko, ale okropnie trzeba uważać na czas dostawy, bo łatwo... Czytaj dalej

Szukaj na Allegro

Co chcesz sprzedać lub kupić?
Ogromny wybór!