Strona z pytaniemChcę być w stałym kontakcie z osobami z mojej grupy docelowej. Zamierzam dostarczać im to, czego najbardziej potrzebują. Dlatego potrzebuję kontaktu zwrotnego, informacji o tym czego najbardziej chcą.

Kiedy wiesz co chcą Twoi klienci to wystarczy im tylko to dostarczyć. Wówczas nie musisz nikogo przekonywać do swoich produktów. To jest najlepszy sposób na biznes – dowiedzieć się czego chcą Twoi klienci i dostarczyć im tego.

W moim przedsięwzięciu na Allegro zamierzam stale pytać moich potencjalnych klientów, co ich najbardziej interesuje. Robiłem to już planując ten biznes. Teraz zamierzam robić to w Internecie stale.

W tym celu stworzyłem specjalną stronę z pytaniem, za pomocą której będę zbierać to, co najbardziej trapi osoby z mojej grupy docelowej. Na stronie podane jest pytanie:

Jeśli chcesz poruszać się jak tancerki bądź tancerze, jakie jest Twoje najważniejsze pytanie związane z tańcem?

W pierwszej części pytania jednoznacznie zwracam się do mojej grupy docelowej. Chodzi mi o to, aby na to pytanie odpowiadały osoby, które chcą poruszać się jak tancerze. Nie chodzi mi o wszystkich, którzy interesują się tańcem.

W drugiej części pytania pytam o problem. Nie chodzi mi o to, aby uzyskać całą listę różnych pytań na temat tańca. Chcę się dowiedzieć co jest najważniejszym problemem. Dzięki temu mam szansę uzyskać listę najbardziej palących problemów moich potencjalnych klientów.

Opisana tu strona powstała przy wsparciu programistycznym firmy Suport. Kod został napisany w PHP. Do jej uruchomienia potrzebujesz więc serwera, który obsługuje ten język programowania. Jeżeli masz trudności w napisaniu takiej strony, to gorąco polecam Ci pomoc firmy Suport.

Teraz pozostaje mi promować tę stronę. Choćby przez Allegro.

dodajdo.com Poleć tę relację innym...

Brak odpowiedzi do “Strona z pytaniem do potencjalnych klientów”  

  1. Brak komentarzy

OdpowiedzZapisz się,
jeśli chcesz śledzić na bieżąco 
rozwój biznesu opartego na Allegro.
Imię: *
Email: *

W każdej chwili możesz się wypisać!

Pytania i Odpowiedzi

  • Lexus: A ja polecam olx. Możesz tu sprzedawac bez płacenia ani złotówki jakichkolwiek kosztów. Kupujący płaci prowizje razem z przesyłką olx. Wystarczy mieć towary... Czytaj dalej
  • Michał: Hm, mam wrażenie że na Allegro ostatnio najwięcej towarów z Aliiekspres. Nie mam nic przeciwko, ale okropnie trzeba uważać na czas dostawy, bo łatwo... Czytaj dalej

Szukaj na Allegro

Co chcesz sprzedać lub kupić?
Ogromny wybór!