YouTube - serwis do publikowania filmów w InternecieDo umieszczenia filmów na moim tanecznym eksperckim blogu skorzystałem z YouTube, serwisu do publikowania filmów w Internecie. Za jego pomocą możesz przechowywać i udostępniać w sieci swoje filmy. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne.

YouTube pomoże mi sprzedawać na Allegro. Co prawda wystawiając ofertę na Allegro nie można w niej zamieszczać bezpośrednio filmów z YouTube. Zamierzam się jednak tym posługiwać w komunikacji mailowej oraz na moich internetowych stronach.

Publikowanie na YouTube daje mi dodatkowo możliwość dotarcia do osób, które poszukują filmów na temat tańca bezpośrednio w tym serwisie. W ten sposób zbuduję dodatkowe miejsce do pozyskiwania klientów.

Ponieważ każdy może publikować na swoich stronach filmy z YouTube, jest szansa, że moje filmy mogą pojawić się również na innych stronach w sieci. Dlatego było dla mnie ważne aby zgrany z kamery film odpowiednio zmontować, dodając napisy, które przyciągną na moje internetowe strony.

Aby móc skorzystać z publikowania filmów za pomocą YouTube musiałem się najpierw zarejestrować. Mam już jedno konto na YouTube. Ponieważ jednak moje taneczne przedsięwzięcie kierowane jest do innej grupy docelowej niż filmy publikowane na moim pierwszym koncie, postanowiłem założyć oddzielne konto.

Rejestrując konto, przygotowałem film, w którym krok po kroku przedstawiam w jaki sposób założyć konto eksperckie na YouTube. Oto jego początek.

Rejestrując konto jako ekspert i chcąc wykorzystać możliwości jakie daje do tego YouTube, powinieneś przestrzegać pewnych zasad. Dlatego jeżeli zamierzasz publikować swoje instruktażowe filmy w Internecie lub prezentować swoje artystyczne dokonania i w ten sposób wspierać swój biznes w sieci, to zwróć szczególnie uwagę na to, jaki wybierzesz typ, styl i nazwę dla swojego konta na YouTube. Więcej szczegółów na ten temat poznasz w pełnej wersji filmu o rejestracji na YouTube.

dodajdo.com Poleć tę relację innym...

Brak odpowiedzi do “YouTube pomoże mi sprzedawać na Allegro”  

  1. Brak komentarzy

OdpowiedzZapisz się,
jeśli chcesz śledzić na bieżąco 
rozwój biznesu opartego na Allegro.
Imię: *
Email: *

W każdej chwili możesz się wypisać!

Pytania i Odpowiedzi

  • Lexus: A ja polecam olx. Możesz tu sprzedawac bez płacenia ani złotówki jakichkolwiek kosztów. Kupujący płaci prowizje razem z przesyłką olx. Wystarczy mieć towary... Czytaj dalej
  • Michał: Hm, mam wrażenie że na Allegro ostatnio najwięcej towarów z Aliiekspres. Nie mam nic przeciwko, ale okropnie trzeba uważać na czas dostawy, bo łatwo... Czytaj dalej

Szukaj na Allegro

Co chcesz sprzedać lub kupić?
Ogromny wybór!